Nieuwsbrief 20250317

Best lid,

De ALV van de VHMF en het symposium "Toezicht in Transitie: Terug naar de Toekomst of Vooruit naar het Verleden? "  komen eraan.
 
Onze leden mogen zich vanaf nu als eerste aanmelden: https://vhmf.belastingdienst-events.nl/ .
 
Begin volgende week ontvang je de symposiumspecial van ons periodiek Informatief samen met de symposiumfolder.
 
 
De ALV en het symposium vinden plaats op donderdag 17 april 2025 in de Julianazaal van de Jaarbeurs in Utrecht. Aanvang van de ALV om 10u00, inloop vanaf 9u30. Het symposium begint om13u00 met een afsluitende borrel rond 16u45 . De lunch staat om 12u00 voor jou klaar.
 
Onder leiding van dagvoorzitter  Conny Kokje-Springvloed (kwartiermaker van de nieuwe dienst niet-fiscale taken van het Bureau Economische Handhaving) verdiepen we ons tijdens het symposium in de wijze waarop de diensten Douane, Toeslagen en Belastingdienst zich richten op de transformatie naar een zo effectief mogelijke inrichting van hun toezicht. De transitie naar de voorkant helpt hen om beter in te spelen op nieuwe uitdagingen en versterkt de relatie met de samenleving
 
Een korte beschrijving van het programma en de sprekers (of klik hier voor de folder)  vind je hieronder:
 
Innovatief toezicht, de blik vooruit!
Nanette van Schelven  (directeur-generaal Douane)
 
Een nieuw toeslagenstelsel, uitdagingen en dilemma's
Thomas van der Sanden  (Landelijk vaktechnisch coördinator Toeslagen en MT-lid bij de directie Strategie, Recht & Beleid van Dienst Toeslagen)
 
VanZelf Goed! Hoe dan?
John Piepers(programmamedewerker ‘VanZelf Goed!’), met een introductie door
Marcel Snippe(hoogleraar Formeel belastingrecht aan Nyenrode University)
 
In gesprek met...
Tjebbe van Oostenbruggen (staatssecretaris Fiscaliteit, Belastingdienst en Douane)
 
Meld je aan, dan ligt jouw badge bij de ontvangstbalie klaar: https://vhmf.belastingdienst-events.nl/
 
Het bestuur stelt jouw komst zeer op prijs.

Paul Soomers
secretaris